НКРЕКП знизила тариф "Київенерго" на опалення


НКРЕКП знизила тариф "Київенерго" на опалення

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), знизила тариф столичної енергогенеруючої компанії “Київенерго” на опалення для населення на 4,1%.

Комісія прийняла відповідні постанови на черговому засіданні.

Зазначається, що НКРЕКП встановила для “Київенерго” тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів при наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1355,83 грн/Гкал і 31,55 грн за кв. м опалювальної площі на місяць для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку.

Всі тарифи вказані з урахуванням ПДВ.

Як повідомлялося, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження опублікувало середньозважені тарифи на опалення в різних регіонах України.

Згідно з документом, мінімальну вартість заплатять жителі Чернівецької області – для них середня вартість Гкал становитиме трохи більше 977 грн.

Найбільше в цьому опалювальному сезоні треба заплатити за послуги жителям Харківської та Рівненської областей – для них тариф складе 1353 грн/Гкал і 1305 грн/Гкал.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування