День фінансів: подорожчання електрики, оформлення автономерів через інтернет і доступ до PayPal через "Укрпошту"


День фінансів: подорожчання електрики, оформлення автономерів через інтернет і доступ до PayPal через "Укрпошту"

Четвер, 28 грудня, став днем відкриттів.

Головна новина для автолюбителів – можливість оформити індивідуальні автономери в онлайн-режимі. Нововведення заплановано на наступний рік. Згідно з інформацією МВС, будуть діяти спеціальні діджитал-кабінети власників авто, які, крім реєстрації автономерів, зможуть отримати низку різних адміністративних послуг.

Виявилося, що BMW, Toyota і Mercedes-Benz залишилися працювати в окупованому Криму в обхід санкцій. У зв’язку з цим в уряді України вирішили звернутися до відповідних органів для вжиття відповідних заходів з метою захистити суверенітет нашої держави.

Луценко “відкрив” за час своєї служби корінь корупції. За його словами, вона базується на трьох китах: держпідприємствах, митниці і надрах землі. Для ефективної боротьби з цим явищем Юрій Луценко порадив перейняти досвід Польщі.

Неприємним відкриттям для українців сьогодні стало підвищення тарифів на електрику. Відповідні зміни набудуть чинності з наступного року. Підвищення відбуватиметься в два етапи. Згідно з даними НКРЕКП, планується підвищити оптово-ринкову ціну електроенергії з 1 січня на 9,5%, з 1 квітня – ще на 6,1%.

Гройсман встановив, чому Україна стала більше імпортувати товарів з-за кордону. За словами прем’єр-міністра, це пов’язано з блокадою тимчасово-окупованих регіонів Донбасу. Політик зазначив, що це створює додатковий попит на іноземну валюту, що в підсумку негативно позначається на торговельному балансі країни.

Ще одним відкриттям стала заява міністра інфраструктури. Володимир Омелян хоче, щоб “Укрпошта” працювала з PayPal. “Тепер перед “Укрпоштою” завдання – отримати ліцензію і завести сучасні платіжні системи, наприклад, PayPal. Таким чином, фінансові послуги, зокрема сучасні, стануть доступними для більшої кількості людей”, – заявив голова МІУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування