НКМЗ у 2018 році планує наростити виробництво на 41%, продажі - на 38%


НКМЗ у 2018 році планує наростити виробництво на 41%, продажі - на 38%

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ, Донецька обл.), одне з провідних підприємств важкого машинобудування України, у 2018 році планує продати продукцію на 6,5 млрд грн, що перевищить обсяг продажів 2017 року на 38%, повідомляє прес-служба НКМЗ.

Згідно з повідомленням, при цьому очікується, що випуск механовиробів складе 53,5 тис. тонн (в 2017 році – 44,25 тис. тонн), а середня заробітна плата – 12,5 тис. грн (10,55 тис.).

“Підстави для таких планів є: зараз кількість дозволених до виробництва замовлень перевищила 30 тис. тонн, що 2,5 разу перевищує показник початку 2017 року. Це означає, що завод забезпечений роботою на сім місяців. Наявні домовленості дозволяють зрозуміти, що НКМЗ буде завантажений протягом усього року”, – наголошується в прес-релізі.

У зв’язку з цим завод постійно набирає верстатників, повідомляючи про те, що відрядники на підприємстві отримують в середньому 12 тис. грн, верстатники – 14,5 тис. грн.

Прес-служба також повідомляє, що в наступному році соціальна програма “НКМЗ для Краматорська” буде орієнтована в основному на відновлення внутрішньоквартальних доріг і тротуарів, а також фінансування функціонування в міських школах п’яти класів з поглибленим вивченням математики, природничих наук, IT-технологій.

ПАТНКМЗ” спеціалізується на випуску прокатного, металургійного, ковальсько-пресового, гідротехнічного, гірничорудного, підйомно-транспортного, спеціалізованого обладнання, поковок і виливків.

НКМЗ постачає продукцію в країни СНД, Словаччину, Індію, Францію, Німеччину, Польщу, Румунію, Італію, Туреччину, Індонезію та інші країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua