Реструктуризацію заборгованості "Торонто-Київ" успішно завершено


Реструктуризацію заборгованості "Торонто-Київ" успішно завершено

ПАТАЛЬФА-БАНК” повідомляє про успішне завершення реструктуризації кредитної заборгованості ПрАТ “Українсько-Канадське Спільне Товариство “Торонто-Київ” на загальну суму близько 100 мільйонів доларів США, залучену на зведення бізнес-центру в історичній частині Києва – одного з небагатьох в Україні, якому офіційно надано клас “А” відповідно до міжнародних стандартів.

28 листопада 2017 року Альфа-Банк Україна погодив план реструктуризації зобов’язань компанії в рамках процедури, визначеної Законом України “Про фінансову реструктуризацію”. З огляду на значну суму реструктуризованої заборгованості, зазначена угода стала однією з найбільших фінансових реструктуризацій, проведених згідно з новим Законом України “Про фінансову реструктуризацію”. Завдяки ретельній підготовці документації та злагодженій роботі всіх сторін угоду було завершено в рекордно короткий термін – один місяць.

Олександр Луканов, Президент Альфа-Банку Україна, зазначив: “Ця угода стала одним з перших в Україні завершених проектів реструктуризації в рамках нового профільного закону. Проект закону було запропоновано урядом ще у 2015 році, але підтримку парламентаріїв він знайшов лише цього року. Ми дякуємо нашим партнерам за підтримку і злагоджену командну роботу, яка збагатила нашу експертизу щодо реструктуризації активів”.

Юрій Кривошея, Президент ПрАТ “УКСТ “Торонто-Київ”, прокоментував: “Ми високо цінуємо колосальні зусилля та злагоджену роботу команд Альфа-Банку Україна та Sayenko Kharenko, що дозволили нам у рекордно короткі терміни успішно пройти найбільшу і найскладнішу фінансову реструктуризацію. Із завершенням цього знакового проекту, ми з нетерпінням чекаємо подальшого розвитку співпраці”.

Олександр Ніколайчик, радник юридичної фірми Sayenko Kharenko, що надавала юридичний супровід угоди, відзначив: “Ми вітаємо сторони із завершенням цієї визначної угоди, що є прикладом успішного застосування нових процедур, передбачених Законом “Про фінансову реструктуризацію”, в процесі комплексної реструктуризації заборгованості за синдикованим кредитом та подальшого рефінансування позичальника”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування