Омелян хоче, щоб "Укрпошта" працювала з PayPal


Омелян хоче, щоб "Укрпошта" працювала з PayPal

Завдяки цьому фінансові послуги стануть доступними для більшої кількості людей з новими можливостями щодо розширення фінансових послуг, наданими Національним банком, зокрема, робота з міжнародними платіжними системами.

“Тепер перед “Укрпоштою” завдання – отримати ліцензію і завести сучасні платіжні системи, наприклад, PayPal. Таким чином, фінансові послуги, в тому числі сучасні, стануть доступними для більшої кількості людей”, – написав міністр у Facebook у відповідь на рішення НБУ дозволити операторам поштового зв’язку брати участь у внутрішньодержавних і міжнародних платіжних системах.

У свою чергу, в. о. гендиректора “Укрпошти” Ігор Смілянський у Facebook міністра зазначив, що дане рішення Нацбанку – перший крок до глобального вирішення питань розвитку фінпослуг компанії і приклад того, як можна працювати з фінансовим регулятором, навіть маючи кардинально різні точки зору щодо інших моментів.

Як повідомлялося, НБУ дозволив національним операторам поштового зв’язку (такий статус має сьогодні тільки державна “Укрпошта”) надавати фінансову послугу з переказу коштів та брати участь у внутрішньодержавних і міжнародних платіжних системах за умови одержання ліцензії НБУ на переказування коштів у національній валюті без відкриття рахунків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування