Уряд затвердив порядок направлення громадян на лікування за кордон


Уряд затвердив порядок направлення громадян на лікування за кордон

Кабінет міністрів України затвердив порядок направлення громадян на лікування в зарубіжні медичні клініки.

Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду в середу з метою чіткої регламентації порядку направлення, а також для розмежування функцій органів державної влади та місцевого самоврядування.

Згідно з документом, направлення громадян на лікування в закордонні клініки ініціюють обласні і центральні районні лікарні, а також заклади охорони здоров’я, підпорядковані міністерствам і відомствам.

Рішення про оплату лікування приймається з урахуванням наявності у пацієнта і членів його родини можливості покриття витрат за власні кошти, а також можливості оплати за рахунок коштів місцевих бюджетів, громадських організацій та благодійних фондів.

Документ деталізує перелік документів пацієнта, які подаються на розгляд комісії МОЗ, включаючи зобов’язання пацієнта після проходження терапії надати письмовий звіт зарубіжної клініки про обсяги лікування і витрачені на нього кошти.

Відшкодування вартості витрат пацієнтів, які самостійно виїхали на лікування за кордон, порядком не передбачено.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування