Запас ходу електромобілів зріс на 56% за 6 років


Запас ходу електромобілів зріс на 56% за 6 років

За даними Міністерства енергетики США, в 2011 році заряду батарей електрокарів в середньому вистачало на 117 км, а в 2017 році ця цифра збільшилася до 183 км, пише Electrek.

Головна причина того, що люди масово не пересідають на електрокари – занадто маленький заряд батареї. Незважаючи на те, що його з надлишком вистачає на стандартний денний маршрут будь-якого городянина, автовласники як і раніше ставляться до електричних автомобілів з недовірою. Найістотніше збільшення запасу ходу електромобілів, швидше за все, стане поворотною точкою в процесі їх інтеграції в повсякденне життя. Уже зараз помітно, як просунулися в цьому питанні автовиробники. Якщо в 2011 році заряду батарей в середньому вистачало на 117 км, то в 2017 році ця цифра збільшилася до 183 км.

За даними Міністерства енергетики США, в 2011 році було всього три доступні моделі електрокарів, і їх заряду вистачало на 101-151 км. В 2017 році були доступні мінімум 15 різних моделей електричних автомобілів, і діапазон їх заряду варіюється від 93 км на Electric Drive Coupe до 540 км на Tesla Model S 100D (принаймні, так заявляють виробники. Власники Model S стверджують, що без підзарядки її вистачає на 250-400 км).

Таким чином, середній запас ходу електрокарів за 6 років збільшився на 66 км. Це по-справжньому вражаючий результат за такий короткий період часу, але Tesla обіцяє затьмарити його в найближчі 2-4 роки. А оскільки конкуренція серед виробників електрокарів з кожним роком набирає обертів, скоро заряду електромобіля буде в середньому вистачати на 322 км.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua