Стало відомо, хто керуватиме тепломережами Києва


Стало відомо, хто керуватиме тепломережами Києва

Комунальне підприємство “Київтеплоенерго” візьме на баланс теплові мережі Києва після розірвання договору столиці з ПАТ “Київенерго” 27 квітня 2018 року, повідомив журналістам заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв в середу.

“Сьогодні (27 грудня – ред.) видано розпорядження про те, що “Київтеплоенерго” візьме на баланс обладнання тепломереж Києва”, – сказав він.

За словами Пантелєєва, КП прийме тепломережі в своє управління в період до наступного опалювального сезону. При цьому буде використано досвід прийняття від “Київенерго” тепломереж в зоні обслуговування Дарницької ТЕЦ.

При цьому заступник голови КМДА додав, що в процесі передачі тепломереж можуть виникнути складнощі з спільним використанням об’єктів, що належать “Київенерго”.

“Обладнання, що перебуває у комунальній власності, недостатньо для надання послуг з теплопостачання. Деяке обладнання, будівлі і транспорт знаходяться у власності “Київенерго”, і місто буде змушене вирішувати питання спільного використання цих об’єктів”, – пояснив Пантелєєв.

За його словами, “Київтеплоенерго” знадобиться від 2 до 6 місяців на одержання відповідних ліцензій і дозволів.

“В бюджеті Києва на 2018 рік ми заклали кошти на підготовку нової комплексної схеми теплопостачання Києва”, – додав Пантелєєв.

Модернізація системи теплопостачання вимагає інвестицій близько $1 млрд.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування