СЕТАМ продає готель в центрі Одеси


СЕТАМ продає готель в центрі Одеси

Державна виконавча служба Міністерства юстиції України виставила на продаж в системі електронних торгів арештованим майном СЕТАМ за борги за іпотекою готель “Чорне море Рішельєвська”(Одеса).

Згідно з повідомленням ДП “СЕТАМ”, аукціон запланований на 19 січня 2018 року. Стартова ціна продажу – 234 млн грн.

Загальна площа готельного комплексу становить 12 тис. кв. м., номерний фонд – 225 номерів. Його інфраструктура також включає ресторан, конференц-зали і салон краси.

Як наголошується в повідомленні, готель “Чорне море Рішельєвська” розташований недалеко від історичного центру міста.

Готель “Чорне море Рішельєвська” входить в мережу готелів “Чорне море” (ПАТ “Туристично-виробнича фірма “Чорне море”), яка належить одеському бізнесмену, екс-власнику “Імексбанку” і чинному власнику футбольного клубу “Чорноморець”.

Згідно з даними веб-сайту мережі готелів “Чорне море”, у неї входять дев’ять готелів в Одесі, Одеській області та Києві.

Головний офіс мережі знаходиться по вул. Маразліївська,1/20 в Одесі. Там же діє стадіон футбольного клубу “Чорноморець” і готель “Чорне море Парк Шевченка”.

ПАТ “Туристично-виробнича фірма “Чорне море” створено в 1997 році. Основним видом діяльності є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Згідно з даними Держреєстру, станом на 27 грудня 2017 року кінцевим бенефіціаром виступає ПАТ Леонід Клімов.

Розмір статутного капіталу компанії становить 29,4 млн грн.

Л. Клімов також спільно з бізнес-партнером Олександром Лиженковим є кінцевим бенефіціаром ПрАТ “Футбольний клуб “Чорноморець” (Одеса).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування