Агентство "Експерт-Рейтинг" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні "uaAAА" за національною шкалою.


Агентство "Експерт-Рейтинг" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг Альфа-Банку Україна на рівні "uaAAА" за національною шкалою.

22 грудня 2017 рейтингове агентство “Експерт-Рейтинг” підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПАТАЛЬФА-БАНК” на рівні “uaAAА” за національною шкалою.

Банк або окремий борговий інструмент з рейтингом “uaAAА” характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Приймаючи рішення про підтвердження рейтингу, агентство керувалося підсумками роботи Банку за 2016 рік, за 9 місяців 2017 року, а також висновками, зробленими за результатом аналізу фінансової та статистичної звітності банку за січень-листопад 2017 року.

РА “Експерт-Рейтинг” відзначає, що протягом усього зазначеного періоду ПАТАЛЬФА-БАНК” повністю виконував свої зобов’язання перед клієнтами та кредиторами, був добре забезпечений ліквідністю та демонстрував помітне зростання чистого процентного та чистого комісійного доходу. Крім того, у першому кварталі 2017 року Альфа-Банк Україна повернувся до прибуткової діяльності, у другому та третьому кварталах 2017 року практика прибуткової діяльності була продовжена. За 9 місяців 2017 року Банк отримав прибуток у сумі 23,745 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування