Оформіть кобрендову картку Альфа-Банку Україна та Wargaming і додатково отримайте 1 000 золотих/дублонів


Оформіть кобрендову картку Альфа-Банку Україна та Wargaming і додатково отримайте 1 000 золотих/дублонів

Альфа-Банк Україна і компанія Wargaming оголошують про початок акції для власників кобрендових карт World of Tanks, World of Warships та World of Tanks Blitz, емітованих Альфа-Банком Україна. У рамках акції, що проходитиме з 27 грудня 2017 по 29 грудня 2017 включно, власники карт можуть отримати 1 000 одиниць ігрового золота додатково до тих бонусів, які дають карти своїм власникам.

Щоб гарантовано отримати 1 000 додаткових бонусів, необхідно в період з 27 грудня 2017 по 29 грудня 2017 включно оформити в Альфа-Банку Україна свою першу карту World of Tanks, World of Warships або World of Tanks Blitz і до 25 січня 2018 розплатитися картою у будь-якій торговельній мережі або в інтернеті. З детальними умовами акції можна ознайомитися тут.

Бонусні 1 000 золота/дублонів будуть зараховані на аккаунт користувача автоматично до 12 лютого 2018 включно.

Нагадаємо, що з 1 грудня 2016 року Альфа-Банк Україна спільно з компанією Wargaming почав випуск трьох видів банківських карт для прихильників ігор World of Tanks, World of Tanks Blitz і World of Warships.
Карти випускаються на базі World MasterCard PayPass абсолютно безкоштовно, а їхнє річне обслуговування обійдеться в 200 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua