Українська бездротова зарядка для смартфона отримала 50 000 євро за програмою ЄС


Українська бездротова зарядка для смартфона отримала 50 000 євро за програмою ЄС

За цей рік відразу кілька українських проектів отримали гранти в розмірі 50 000 євро в рамках першого етапу програми Horizon 2020. Це — одна з найбільших програм ЄС, присвячених дослідженням та інноваціям, із загальним фондом у 80 млрд євро, який передбачається вкладати в дослідження, прориви і відкриття в перспективних галузях з 2014 по 2020 роки. Україна стала повноцінним учасником Horizon 2020 у березні 2015 року.

Серед останніх проектів, які залучили інвестиції за програмою ЄС — стартап Technovator XE, команда якого працює над бездротовою зарядкою. Раніше за цією ж програмою отримували гранти відомі українські проекти SolarGaps і Ecoisme.

За словами співзасновника і колишнього CTO Concepter (стартапу, який створив спалах iBlazr) Івана Чуби, отримані гроші будуть спрямовані на дослідження ринків ЄС і маркетинг.

У 2017 році команда переробила дизайн бази зарядки — нову версію показали на виставці CES 2017 в Лас-Вегасі. Також команда додала в пристрій підтримку протоколів розумного будинку Zigbee, LoRa, LoraWan, Z — Wave. Це означає, що зарядку можна буде інтегрувати до системи розумного будинку і заряджати за її допомогою всі датчики, у яких є відповідний модуль живлення. На даний момент команда Technovator працює над пропозицією для b2b-ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування