Geely стане найбільшим акціонером шведського автоконцерну


Geely стане найбільшим акціонером шведського автоконцерну

Китайська автомобільна група Zhejiang Geely Holding Group (Geely) купує 8,2%-ву частку шведського концерну Volvo AB у інвестфонду Cevian Capital.

Після отримання регулятивних дозволів і закриття угоди Geely стане власником найбільшої частки в акціонерному капіталі Volvo, яка є виробником вантажних автомобілів, автобусів, будівельного обладнання, а також дизельних двигунів, йдеться в прес-релізі китайської компанії.

Відповідно до умов угоди, яку Geely називає “стратегічною інвестицією”, вона придбає у Cevian всі належні інвестфонду папери Volvo: 88,47 млн ​​акцій класу “A” і 78,77 млн ​​акцій класу “B”. В результаті Geely буде володіти 15,6% голосуючих акцій Volvo.

“Ми раді досягти угоди з Cevian про купівлю його частки в Volvo, яка зробить нас найбільшим акціонером компанії, яка є світовим лідером у багатьох аспектах розробки, виробництва і продажів комерційних транспортних засобів”, – заявив голова ради директорів Geely Лі Шуфу.

“Ми підтримаємо раду директорів Volvo AB і менеджмент в подальшій реалізації поточної стратегії”, – зазначив Лі Шуфу.

Як повідомлялося, в 2010 році Geely купила у Ford Motor Co. виробника автомобілів класу “люкс” Volvo Car Group, що входила раніше в Volvo AB.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua