Кабмін погодив позику $500 млн у Китаю


Кабмін погодив позику $500 млн у Китаю

Державна іпотечна установа (ДІУ) залучить $500 млн зовнішніх позик для фінансування інвестиційного проекту на будівництво житла.

Відповідну постанову №1008 опублікував Урядовий кур’єр.

Так, ДІУ під держгарантії отримала дозвіл взяти кредит $500 млн під 4,5% річних строком на 15 років.

Згідно з повідомленням, вибірка кредиту здійснюється окремими траншами відповідно до затвердженого графіка фінансування, зазначеного в кредитному договорі.

Цільове призначення кредиту – фінансування операцій із придбання житла або фінансування будівництва житла відповідно до державного інвестиційного проекту.

Це дозволить побудувати 1,4 млн кв. м житла (близько 30,6 тис. квартир) на умовах іпотечного кредитування або фінансового лізингу зі ставкою не більш ніж 15,3% річних.

Пріоритетом стане забезпечення житлом учасників АТО, військовослужбовців і поліцейських, а також вимушених переселенців.

Схвалені умови фінансування також передбачають трирічне відстрочення терміну погашення кредиту і погашення основної суми боргу 24 рівними частинами раз на півроку з виплатою відсотків.

Згідно з пояснювальною запискою, раніше ДІУ на конкурсі відібрало Китайську національну корпорацію генеральних підрядів (CCEC) і 17 листопада 2017 року уклало з нею угоду про реалізацію державного інвестиційного проекту, яким підтвердило умови отримання фінансування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Кабмін
В Контексті Finance.ua
Опитування