Французька BNP Paribas має намір викупити 0,0002% УкрСиббанку


Французька BNP Paribas має намір викупити 0,0002% УкрСиббанку

Найбільший акціонер УкрСиббанку – французька BNP Paribas має намір викупити 0,0002% фінустанови у міноритаріїв.

Про це йдеться в повідомленні фінансової установи в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

21 грудня BNP Paribas заявила про намір скористатися правами, передбаченими статтею 65-2 закону України “Про акціонерні товариства” з урахуванням прикінцевих та перехідних положень закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах”.

BNP Paribas, яка володіє 59,99% акцій УкрСиббанку, і Європейський банк реконструкції і розвитку (володіє 40% акцій) 21 грудня уклали договір про співпрацю.

Відповідно до договору BNP Paribas є уповноваженою особою для придбання всіх прав і виконання всіх обов’язків, передбачених законодавством України для процедури викупу акцій у міноритарних акціонерів 0,0002% акцій.

Довідка Finance.ua:

  • УкрСиббанк заснований в 1990 році в Харкові.
  • З 2006 року основним партнером УкрСиббанку є міжнародна фінансова група BNP Paribas (Франція).
  • Групі BNP Paribas належить 59,99% акцій УкрСиббанку, 40% акцій володіє Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).
  • За даними НБУ, на 1 жовтня за розміром активів банк займав 7-е місце (42,9 млрд гривень) серед 88 банків, що діяли.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування