Dragon Capital придбала логістичний і виробничий комплекси в Київській області


Dragon Capital придбала логістичний і виробничий комплекси в Київській області

Інвестиційна компанія Dragon Capital завершила угоди з придбання логістичного та виробничого комплексів у Київській області.

Згідно з ним, були придбані складський комплекс площею 31 508 кв. м в Бучі та виробничий комплекс площею 10 203 кв. м в Гостомелі Київської області.

Сума угод не розголошується.

У повідомленні йдеться, що виробничий комплекс в Гостомелі повністю зданий в довгострокову оренду компанії Unilever, яка в 2016 році відкрила на його території чайну фабрику.

Антимонопольний комітет дозволив дочірньому підприємству інвестиційної компанії Dragon Capital “СК Омега-1 Логістик” придбати 2 складські комплекси Альфа-банку (Україна) в Броварах Київської області.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, які працюють у сфері прямих інвестицій і фінансових послуг і надають повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Компанія заснована в 2000 році в Києві.

Dragon Capital має успішний 15-річний досвід прямих інвестицій в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування