Ринок обміну валют НФУ за 2017 рік суттєво змінився на краще - Рожкова


Ринок обміну валют НФУ за 2017 рік суттєво змінився на краще - Рожкова

За словами Катерини Рожкової, ринок обміну валют НФУ за 2017 рік суттєво змінився на краще, а саме компанії почали показувати реальний обсяг здійснених валютообмінних операцій, який за даними НБУ збільшився в 8 разів.

Про це заступник Глави НБУ повідомила на щорічній нараді з небанківськими фінансовими установами (НФУ), які отримали генеральну ліцензію НБУ на здійснення діяльності з обміну валют.

При цьому, зі слів Рожкової, головними проблемами на ринку залишилися: високий рівень монополізації, непрозорі структури власності НФУ, тіньові операції з валютою. Саме на ці питання НБУ акцентує свою увагу в наступному році при проведенні перевірок та видачі ліцензій.

У НБУ повідомили, що станом на перше грудня поточного року Нацбанк провів 1204 перевірки НФУ, що склало 30% від загальної кількості офіційно зареєстрованих пунктів обміну валют.

Разом з тим, як зазначає Глава правління Всеукраїнської асоціації фінансових компаній Анна Замазєєва, основними проблемами НФУ на валютообмінному ринку залишаються: проблеми взаємодії з банками щодо відкриття рахунків в іноземній валюті і зарахування валюти на дані рахунки, неврегульовані агентські схеми, спірні ситуації при здійсненні перевірок НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
В Контексті Finance.ua
Опитування