Парубій підписав продовження мораторію на продаж с/г землі


Парубій підписав продовження мораторію на продаж с/г землі

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав законопроект №7350 “Про внесення змін до перехідних положень Земельного кодексу про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення”.

Згідно з інформацією на сайті українського парламенту, проект закону спікер підписав 22 грудня і передав його на підпис главі держави.

Як повідомлялося, 7 грудня Верховна Рада продовжила мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2019 року, ухваливши за основу і в цілому відповідні зміни у Земельний кодекс.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, перед введенням в Україні обігу сільгоспземель спочатку необхідно розробити і прийняти законодавчу базу щодо формування розвиненої мережі фермерських господарств і сільгоспкооперативів.

Автори документа вважають, що продовження мораторію дозволить зняти соціальну напруженість, яка виникла в суспільстві на тлі політичних спекуляцій з цього питання і надасть певний час для розробки механізму запровадження прозорого ринку земель сільгосппризначення.

20 грудня парламент відхилив постанову про скасування свого рішення про продовження мораторію, чим відкрив можливість його підписання спікером і потім главою держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування