Гройсман повідомив, скільки військові пенсіонери отримають надбавки до пенсії


Гройсман повідомив, скільки військові пенсіонери отримають надбавки до пенсії

Кабінет міністрів України після набрання чинності закону про пенсійну реформу приступив до формування нової системи пенсій для військовослужбовців. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, йдеться в матеріалі Сегодня.

“Що стосується пенсій для військовослужбовців, ми відразу після проведення реформи загальної системи пенсійного забезпечення перейшли до формування нової системи пенсій для військовослужбовців… Ми зробили рамку цього закону, цієї системи, яка передбачає підвищення пенсій, осучаснення пенсій для понад 550 тисяч військових пенсіонерів”, – заявив Гройсман.

Прем’єр-міністр нагадав, що для ухвалення такого рішення буде потрібен розгляд ініціативи в РНБО, якому вже направлено проект із Кабміну.

Гройсман зазначив, що уряд бачить можливість підняти в 2018 році пенсії військовим не менш ніж на 1,5 тисячі гривень.

“Зрозуміло, що у кого є бойова вислуга – це бойові пенсії – вони будуть набагато більше підвищені, ніж на 1,5 тисячі. Тобто повинен бути забезпечений справедливий диференційований підхід”, – додав Гройсман.

Нагадаємо, раніше в Кабміні прогнозували, що підвищення пенсій військовим в Україні може початися вже з 1 січня 2018 року. Гройсман підкреслював, що в подальшому індексація таких пенсій відбуватиметься автоматично.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування