Google висунула вимогу підтримувати 64-бітний код


Google висунула вимогу підтримувати 64-бітний код

Підтримка 64-бітних додатків з’явилася в Android з виходом версії операційної системи 5.0 Lollipop, який відбувся в 2015 році, але вона не була обов’язковою.

Google заявила, що до серпня 2019 року 64-бітна підтримка має бути присутня в кожному додатку.

Це не означає, що розробники змушені будуть прибрати зі своїх продуктів 32-бітну підтримку – просто їм доведеться додати ще й 64-бітну. За словами Google, причина такої вимоги в тому, що в кінцевому підсумку з’являться пристрої, які зможуть працювати тільки з 64-бітовим кодом.

Компанія висунула й інші, більш термінові вимоги. У серпні 2018 року нові додатки повинні будуть активно використовувати програмний інтерфейс Android Oreo. У листопаді відповідні оновлення повинні бути випущені і для старих програм.

На початку 2018 року Google оновить систему безпеки Android, але розробникам в даному випадку турбуватися не варто. Компанія лише стане додавати в додатку «невеликий обсяг» метаданих, які будуть доводити той факт, що той чи інший продукт був завантажений через Google Play.

Google – не перша компанія, яка почала прагнути до переходу на 64-бітну архітектуру. Apple ввела для iOS аналогічну вимогу в лютому 2015 року, а у вересні цього року iOS 11 остаточно втратила підтримку 32-бітних додатків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування