Голова ДФС допускає повне погашення боргу з переплати податку на прибуток в 2018 р.


Голова ДФС допускає повне погашення боргу з переплати податку на прибуток в 2018 р.

Державна фіскальна служба (ДФС) в 2017 році скоротила борг з переплати податку на прибуток з 20 млрд грн-до 14 млрд грн, повідомив в. о. голови служби Мирослав Продан.

“Якщо така динаміка збережеться й у наступному році, то до кінця 2018-го ми зведемо цю заборгованість до нуля”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

М. Продан пояснив, що це вдалося зробити за рахунок збільшених нарахувань з податку на прибуток через детінізацію. Зокрема, втричі зменшилася кількість платників, які декларували доходи на рівні витрат, і на 25% – кількість збиткових підприємств.

Голова ДФС заявив, що відомство ніколи не повернеться до колишньої практики, коли за рахунок переплати податків на прибуток імітували виконання плану.

Як повідомлялося, ДФС пропонувала закріпити в держбюджеті направлення на погашення боргу з переплати податку на прибуток частини коштів від спецконфіскації, проте така ініціатива не знайшла підтримки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування