День фінансів, 21 грудня: арешт активів Коломойського і Боголюбова, аудит "по-європейськи" і компенсація за встановлення лічильників газу


День фінансів, 21 грудня: арешт активів Коломойського і Боголюбова, аудит "по-європейськи" і компенсація за встановлення лічильників газу

Четвер, 21 грудня, багато важливих новин стосувалися Приватбанку і його колишніх власників – Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова:

Суд наказав арештувати активи Коломойського і Боголюбова. Високий Суд Англії видав наказ про всесвітній арешт активів Коломойського і Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать. За допомогою цього судового розгляду Приватбанк збирається повернути понад 2,5 млрд дол США, з урахуванням відсотків.

“Коломойський висловився про рішення суду, зазначивши, що це тимчасовий арешт на час розгляду справи в суді.

НБУ теж прокоментував ситуацію. Нацбанк схвалив рішення суду Англії щодо Приватбанку, зазначивши, що цей позов спрямований на захист інтересів банку і відшкодування коштів вкладників.

Тим часом “Укрнафта” виплатила Коломойському і Боголюбову 2,3 мільярда дивідендів. Про це свідчать дані зі звіту НАК “Нафтогаз України”.

А ПриватБанк виставив “дочку” на продаж. Найближчим часом вирішиться доля власного пакета акцій латвійського AS PrivatBank.

Новини без Коломойського і Приватбанку:

Аудитори запрацюють по-європейськи. ВР прийняла закон «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність», яким приводяться норми національного законодавства в сфері аудиторської діяльності у відповідність до законодавства ЄС.

В Україні газові компанії зобов’язали встановлювати індивідуальні лічильники. Закон передбачає можливість самостійного встановлення індивідуальних лічильників газу побутовими споживачами з наступною компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за природний газ.

В ЄС стурбовані коливаннями біткойна. Європейська комісія закликала трьох фінансових регуляторів ЄС терміново оновити фінансові правила, щоб впоратися з нестабільністю криптовалюти біткойн, після того, як та за рік подорожчала з 1 тисячі доларів до 20 тисяч.

“Доступне житло”: як держава допомагає українцям купити квартири. Раніше в програмі могли брати участь тільки соціально незахищені категорії населення. Але цього року до програми включили і тих, хто взагалі не має житла.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування