Рада відстрочила скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних


Рада відстрочила скасування відшкодування ПДВ при експорті олійних

Верховна Рада тимчасово обмежила відшкодування ПДВ при експорті соєвих бобів з 1 вересня 2018 року, ріпаку – з січня 2020 року.

За відповідні зміни в прийнятому раніше законопроекті №6776-д щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень в 2018 році проголосували 274 народні депутати, передає “Інтерфакс-Україна”.

Відповідно до прийнятої правки, тимчасово звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з вивезення за межі митної території України в режимі експорту:
з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2021 року соєвих бобів,
з 1 січня 2020 року по 31 грудня 2021 року насіння ріпаку.

По насінню соняшнику відшкодування ПДВ при експорті залишається.

Читайте також: Аграрії перекрили дороги в трьох областях на знак протесту проти скасування відшкодування експортного ПДВ для олійних

“В результаті миттєвої реакції всього аграрного сектора про внесення поправки №180 до Податкового кодексу щодо скасування експортного ПДВ на сою, ріпак, соняшник і активного висвітлення цього питання, сьогодні депутати зробили крок назад і проголосували з їхньої точки зору за компромісне рішення”, – прокоментував правку генеральний директор асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” Тарас Висоцький.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування