Акції Amazon формують висхідний тренд


Акції Amazon формують висхідний тренд

Акції Amazon, які показали масштабне зростання цього року, можуть продовжити висхідну динаміку на тлі позитивних прогнозів зростання і доходів на майбутній квартал, а також наступного року, повідомляє аналітичний відділ компанії Trade12.

Ще на початку цього місяця інвестори позитивно оцінювали результати продажів, які компанія демонструвала останні декілька кварталів. Крім того, в цей період компанія здійснила цілий ряд поглинань, а також провела декілька найбільших розпродажів.

Акції Amazon уперше цього року переступили відмітку в 1,000$, після того, як продажі компанії виросли на 60% під час розпродажу Prime Day, який пройшов в липні.

З тієї миті акції компанії демонструють позитивну динаміку, оскільки компанія продовжує повідомляти про значне збільшення продажів не лише в Сполучених Штатах, але і в інших ключових регіонах. Нині акції Amazon торгуються на відмітці 1,174.26$. Згідно з прогнозами, на тлі сильних показників компанії вартість акцій може піднятися до рівня 1,250.00$ впродовж 12 місяців.

Хоча компанія не розкрила результатів продажів в день розпродажу Prime Day, повідомляється, що вони досягли мільярдів доларів, оскільки минулого року розпродажі «Чорна п’ятниця» і « Кіберпонеділок» показали дуже високі результати. Завдяки успішним розпродажам, особливо на тлі різдвяних свят, багато аналітиків і інвестори підвищили свої оцінки вартості акцій.

Окрім різних поглинань, Amazon також розширює свій асортимент товарів, а підписка на сервіс Amazon Prime приносить різні переваги в магазинах компанії по всьому світу. Крім того, компанія повідомила про плани відновити продажі Google Chromecast і Apple TV, після того, як заблокувала ці товари на своєму сайті із-за запуску власного бренду Fire TV.

У рамках розширення асортименту товарів, компанія Amazon уклала співпрацю з різними брендами. Це стало позитивною новиною, як для компанії, так і для її партнерів.

Проте, останні звіти показують, що кількість тих, що бажають виплачувати 99$ в рік за підписку на Amazon Prime, практично не виросло. Приблизно 40% опитаних не хочуть виділяти конкретну суму на збереження членства в магазинах-гігантах.

Залишайтеся в курсі останніх подій ринку, завдяки оглядам Trade12.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Trade12
В Контексті Finance.ua
Опитування