Акції компанії Boeing зросли на 0.98%


Акції компанії Boeing зросли на 0.98%

Акції американського виробника літаків Boeing Co. торгувалися з підвищенням на 0,99% на закритті сесії в середу, на рівні 278,27$ за акцію. Акції компанії виросли майже на 1%, незважаючи на повідомлення про те, що Канада відмінила угоду через недавню проблему з канадською компанією Bombardier. Очікується, що згадана угода принесе компанії біля $6 млрд.

Згідно з повідомленнями, Канада планувала купити вісімнадцять винищувачів Boeing Super Hornet разом з планами по купівлі флоту винищувачів F — 18 з Австралії.

За прогнозами аналітиків, ціна на акції Boeing найближчими місяцями буде рости із-за високого попиту на комерційні літаки компанії.

Акції Boeing виросли майже на 70% цього року, підтверджуючи оптимістичний прогноз по акціях компанії, що і привело до збільшення числа інвесторів, що віддають перевагу акціям компанії.

За останній квартал Boeing отримали велику кількість замовлень на свої літаки, які будуть поставлені в найближчі десять років. Згідно з останніми повідомленнями, замовлення на літаки Boeing в наступному десятилітті можуть вирости на 6%, а аналітики зберігають рейтинг « Buy» і високий річний ціновий цільовий показник.

Незважаючи на слабкі показники третього кварталу, інвестори як і раніше позитивно оцінюють зростання компанії завдяки зростаючому числу поїздок і авіакомпаній, що користуються літаками Boeing для своїх операцій.

В четвер Boeing і Turkish Airlines відмітили постачання першого широкофюзеляжного 777 Freighter, який, як виявилося, є щонайдовшим двомоторним вантажним кораблем у світі, що допоможе розширенню вантажного бізнесу авіакомпанії. У Turking Airlines також є друге відкладене замовлення на вказаний вантажний корабель.

Одна з самих останніх угод, яку уклала американська авіаційна компанія, — ця угода про постачання 300 літаків для китайської компанії до 2023 року. Угода дозволить компанії отримати біля $37 млрд, враховуючи погоджену раніше угоду на $4 млрд.

Boeing також уклали угоду на суму $12 млрд між США і міністерством оборони Катару на винищувачі F — 15.

Нещодавно компанія Boeing оголосила про розширення своєї діяльності за рахунок прийняття на роботу декількох сотень співробітників найближчими місяцями. Відомо, що компанія за останні п’ять років скоротила свої показники зайнятості більш ніж на 20 000 чоловік в спробі скоротити витрати і підвищити ефективність.

Слідкуйте за оглядами Trade12, які освітлюють останні новини ринку й оновлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Trade12
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua