Гонтарєва не отримувала запрошення для звіту в Раді - НБУ


Гонтарєва не отримувала запрошення для звіту в Раді - НБУ

Глава Національного банку України Валерія Гонтарєва поки не отримувала офіційного запрошення для обов’язкового звіту у Верховній Раді перед її звільненням з посади і призначенням наступника.

Про це повідомили в прес-службі НБУ, коментуючи заяви деяких народних депутатів про майбутній розгляд парламентом кандидатів на пост глави Нацбанку 21 грудня.

“У нас немає офіційного запрошення на четвер у Верховну Раду”, – повідомили в прес-службі, зазначивши, що Гонтарєва давно готова до цього звіту.

Народний депутат від фракції партії “Блок Петра Порошенка”, представник парламентського Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Руслан Демчак повідомив, що поки остаточного рішення про звіт Гонтарєвої в Раді в четвер не прийнято.

При цьому він пояснив, що подання кандидатів на пост глави НБУ і їх розгляд парламентом можливі тільки після звіту і відставки Гонтарєвої.

“Поки кандидатура не подана. Спочатку треба проголосувати зняття Гонтарєвої, тільки потім президент за регламентом може подати кандидата”, – сказав Демчак.

При цьому він допускає, що всі ці дії можливі в один день.

“Можливо, але в суворій послідовності”, – додав депутат.

Довідка Finance.ua:

  • Глава НБУ Валерія Гонтарєва після трирічного перебування на посаді подала президенту Петру Порошенку прохання про відставку з 10 травня 2017 року та пішла у тривалу відпустку.
  • З 11 травня 2017 року обов’язки глави НБУ виконує перший заступник глави Нацбанку Яків Смолій.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування