Укрзалізниця приєднується до веб-ресурсу Є-Data і очікує на ефект в 1 мільярд


Укрзалізниця приєднується до веб-ресурсу Є-Data і очікує на ефект в 1 мільярд

ПАТ «Укрзалізниця» приєднується до веб-ресурсу Є-Data, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів.

Про це повідомив у середу в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов у Fаcebook.

«ПАТ «Укрзалізниця» приєднується до веб-ресурсу Є-Data. Це офіційний державний інформаційний портал, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея «Прозорого бюджету», – написав він.

За словами Кравцова, вже в І кварталі 2018 року на цьому ресурсі з’явиться інформація про рух коштів залізничної компанії. Крім цього, інформаційний портал має функціонал, який дозволяє оприлюднювати інформацію щодо укладених договорів товариства.

За приблизними підрахунками, приєднання до державного інформаційного ресурсу матиме економічний ефект для товариства в 1 млрд грн вже в наступному році.

Читайте також: В Укрзалізниці запідозрили зернотрейдерів у бажанні повернути корупційні схеми
Кравцов висловив вдячність керівнику проекту «Є-Data» Олександру Щелокову за високу оцінку роботи Укрзалізниці.

“Під час робочої наради в Міністерстві фінансів України колеги відзначили, що для ресурсу Є-Data – це перша практика, коли менеджемент державного підприємства звертається з проханням оприлюднити свої фінансові дані”, – зазначив керівник Укрзалізниці.

Він висловив впевненість, що Укрзалізниця може стати прикладом для інших державних підприємств України в цьому питанні, і в майбутньому на основі досвіду співпраці з товариством, Є-Data зможе підготувати відповідні зміни до законодавства, аби реалізувати ідею «Прозорого бюджету» у всіх державних компаніях.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua