Кримський завод "Новий світ" продали за півтора мільярди рублів - ЗМІ


Кримський завод "Новий світ" продали за півтора мільярди рублів - ЗМІ

Весь пакет акцій кримського державного заводу шампанських вин “Новий Світ” придбала компанія ТОВ “Південний проект” за 1,5 мільярда рублів.

Держрада Криму у вересні ухвалила рішення про приватизацію заводу “Новий Світ”, розташованого в однойменному селищі під Судаком на площі 20 гектарів. Стартова вартість заводу — близько 1,5 мільярда рублів.

Конкурс з продажу пройшов у Сімферополі в середу на майданчику міністерства майнових і земельних відносин Криму, яке виступило організатором торгів.

У торгах брали участь два претенденти: ТОВ “Воом-вох Інвест” та ТОВ “Східний проект”. За підсумками торгів перемогу здобув ТОВ “Східний проект”. Акції заводу продано за 1,5 мільярда рублів.

Завод шампанських вин “Новий Світ” був заснований в 1878 році князем Левом Голіциним — родоначальником кримського і російського виноробства. Завод був націоналізований в 2014 році, став держпідприємством і тоді ж потрапив у санкційний список Заходу.

За даними Кримського бюро винограду і вина, ліцензію на промислове виробництво вин і коньяків в Криму і Севастополі мають 28 підприємств. Серед найбільш відомих і великих виноробень — “Масандра”, “Сонячна долина”, “Інкерман”, “Новий Світ”, “Золота Балка”, Alma Valley, “Коктебель”, “Легенда Криму”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua