ДТЕК перевів ще один блок Придніпровської ТЕС на вугілля газової групи


ДТЕК перевів ще один блок Придніпровської ТЕС на вугілля газової групи

ДТЕК Придніпровська ТЕС” завершила переведення енергоблоку №8 на спалювання вугілля газової групи, повідомила прес-служба енергохолдингу ДТЕК.

“Це вже другий енергоблок, який ДТЕК у цьому році перевів з імпортного антрациту на вугілля марки “Г”, яке видобувається на українських шахтах. У жовтні був переведений на нове паливо і запущений в роботу енергоблок №7. Зараз обидва енергоблоки працюють сумарною потужністю 230 МВт”, – йдеться в повідомленні.

За даними ДТЕК, економія антрациту, завдяки переведенню двох блоків на вугілля газової групи, становитиме 80 тис. тонн на місяць. Перехід ТЕС на нове паливо принесе і екологічний ефект. Згідно з проектом, при спалюванні енергоблоками газового вугілля очікується зниження викидів таких речовин, як діоксид сірки і оксид азоту. Скорочення викидів у порівнянні зі спалюванням антрациту за кожним з переведених енергоблоків складе близько 1,1 тис. тонн на рік.

Спалюванню енергоблоками “ДТЕК Придніпровської ТЕС” вугілля газової марки передувало технічне переоснащення пилосистем блоків. Змінені системи сушки вугілля і подачі готової пилу в котел, встановлена рециркуляція сушильного агента, модернізовані пальники котлів. Інвестиції в переведення двох блоків склали близько 300 млн грн.

Як відзначають в ДТЕК, у наступному році холдинг планує перевести на вугілля газової групи ще два блоки Придніпровської ТЕС.

Довідка Finance.ua

  • ДТЕК” створений в 2005 році для управління енергетичними активами групи “Сістем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Холдингу делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування