Держстат підтвердив зростання ВВП України в III кв.- 2017


Держстат підтвердив зростання ВВП України в III кв.- 2017

Зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) України в третьому кварталі 2017 року по відношенню до аналогічного періоду 2016 року склало 2,1% порівняно з 2,3% у другому кварталі і 2,5% – у першому кварталі 2017 року, таку уточнену оцінку, яка збігається з попередньою, оприлюднила Державна служба статистики у вівторок.

Згідно з нею, по відношенню до попереднього кварталу економіка України в третьому кварталі цього року (з урахуванням сезонного фактора) додала 0,2%, тоді як кварталом раніше цей показник дорівнював 0,6%.

За даними Держстату, номінальний ВВП за звітний період склав 821,3 млрд грн, а на душу населення – 19,32 тис. грн, зміна дефлятора – 20,2%.

Як повідомлялося, номінальний ВВП за попередній квартал був оцінений в 657 млрд грн, в розрахунку на душу населення – 15,449 тис. грн, зміна дефлятора – 20%, тоді як в першому кварталі він склав, за оцінкою Держстату, 583,88 млрд грн, на душу населення – 13,721 тис. грн, а зміна дефлятора – 25,1%.

Уряд при перегляді проекту держбюджету-2017 на початку літа цього року погіршив прогноз зростання реального ВВП з 3% до 1,8% через припинення відносин з підприємствами на неконтрольованій території на Донбасі, лише під кінець року поліпшивши його до 2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua