0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Стратегія розвитку «RwS bank» на 2018 рік


Стратегія розвитку «RwS bank» на 2018 рік

«RwS bank» має намір до кінця 2018 року збільшити регіональну мережу майже в два рази – до 20 відділень, повідомив голова правління «RwS bank» Владислав Кравець.

“Зараз банк представлений десятьма відділеннями, в тому числі у Львові, Вінниці, Дніпрі та Житомирській області. У найближчий місяць ми плануємо відкрити ще три відділення, тобто доведемо кількість нашої регіональної мережі до 13 точок. У першому півріччі 2018 року розглядаємо можливість відкриття семи відділень – в Одесі, Харкові, Запоріжжі, Черкасах та інших містах”, – сказав Владислав Кравець.

Владислав Кравець також повідомив, що розширення регіональної мережі обумовлено планами банку з розвитку роздрібного бізнесу. Банк планує збільшити загальний кредитний портфель до 737 млн. грн. на кінець 2018 року.

Банкір також повідомив, що акціонери «RwS bank» розглядають можливість як органічного, так і неорганічного зростання банку. “Оскільки деякі невеликі банки розглядають можливість припинення своєї діяльності, ми готові розглядати пропозиції про М&А з одним з таких банків. Ми постійно аналізуємо портфелі невеликих банків з метою покупки”, – сказав Владислав Кравець.

Говорячи про стратегію розвитку банку в 2018 році, Владислав Кравець також зазначив, що «RwS bank» входить в проект роздрібу, що передбачає пріоритет в напрямку трансакційного бізнесу, і природно, набір «пасивних продуктів».

“В рамках роздрібного напряму «RwS bank» планує взяти участь в пілотному проекті з реалізації інтернет банкінгу для Національної платіжної системи «Простір». Ми хочемо зробити зручний і правильний інтерфейс, щоб користувачам було комфортно користуватися національної карткою, а функціонал інтерфейсу не поступалася найкращим практикам, які реалізовані у міжнародних платіжних систем.

Зазначу також, що на додаток до Національної платіжної системи «Простір», наш банк у I кварталі 2018 року планує почати емісію платіжних карт міжнародної платіжної системи «MasterCard»”- резюмував Владислав Кравець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси Світ
Все, що ми знаємо про:РВС Банк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування