Суди Києва відмовили двом фармдистрибьюторам в оскарженні штрафних санкцій АМКУ


Суди Києва відмовили двом фармдистрибьюторам в оскарженні штрафних санкцій АМКУ

Два київські суди відмовили фармдистрбьюторам ТОВ “БаДМ” і ТОВ “Оптіма-Фарм, ЛТД” у визнанні недійсним рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладення на них штрафів.

Як повідомляє прес-служба АМКУ, зокрема, 14 грудня Господарський суд Києва після майже річного судового розгляду справи відмовився задовольнити позов спільного українсько-естонського підприємства ТОВ “Оптіма-Фарм, ЛТД” про визнання недійсним рішення АМКУ 29 вересня 2016 року в частині, яка стосується цієї компанії.

Крім того, Київський апеляційний господарський суд 2 листопада 2017 року залишив без задоволення апеляційну скаргу “БаДМ” і залишив без зміни рішення Господарського суду Києва від 22 травня 2017 у судовій справі за позовом ТОВ “БаДМ” про визнання недійсним рішення АМКУ від 29 вересня 2016 року в частині, що стосується ТОВ “БаДМ”.

Як повідомлялося, АМКУ рішенням від 29 вересня 2016 року оштрафував фармацевтичну компанію ТОВ “Серв’є Україна” та її дистриб’юторів на 3,627 млн грн за завищення вартості лікарських препаратів в 2011-2012 рр. Зокрема, АМКУ оштрафував “Серв’є Україна” на 1,659 млн грн, а її дистриб’юторів “Оптіма-Фарм, Лтд.” (Київ), – на 179 тис. грн., “БаДМ” – на 902,6 тис. грн, “А’СТА” – на 423,5 тис. грн, “Альба Україна” – на 399,9 тис грн, “Людмила-Фарм” – на 25,7 тис. грн за антиконкурентні дії у сфері держзакупівель.

“Серв’є Україна”, “Оптіма-Фарм, ЛТД” та “БаДМ” не погодилися з вказаним рішенням Антимонопольного комітету і оскаржують його в суді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування