Бюджет ДФС збільшено на 45% в 2018 р. - Мінфін


Бюджет ДФС збільшено на 45% в 2018 р. - Мінфін

Бюджет Державної фіскальної служби України (ДФС) у 2018 році збільшено порівняно з показниками поточного року на 45%, з яких 51% піде на збільшення зарплати співробітникам відомства, повідомила радник міністра фінансів Яна Бугримова.

“У 2018 році середня зарплата в ДФС зросте з 12 тис. грн (10 тис. грн в регіонах, 12 тис. грн – у центральному апараті) до 21 тис. грн з урахуванням премій”, – сказала вона на прес-конференції в Києві у вівторок.

Говорячи про результати діагностики діяльності ДФС, вона також відзначила незадовільне охоплення електронними сервісами відомства – 40% послуг ДФС надаються через інтернет, в той час як середній світовий показник досягає 60%. “У світі в середньому 20% первинних звернень в таке відомство відбувається через колл-центр, тоді як в Україні – 2%”, – підкреслила вона.

При цьому 15% всіх співробітників ДФС є аудиторами, тоді як у світі це кількість сягає третини, бо аудит є основною діяльністю податкової служби, повідомила Я. Бугримова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування