Списані німецькі поїзди можуть надійти в Україну в першій половині 2018-го - Омелян


Списані німецькі поїзди можуть надійти в Україну в першій половині 2018-го - Омелян

Реалізація проекту передачі Україні німецьких списаних вагонів для приміського сполучення передбачається у першій половині 2018 року.

Про це під час спілкування з журналістами заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я сподіваюся, що ми завершимо документальну роботу одразу після свят, тобто, це – підписання угод про конфіденційність, передача технічної документації для повноцінного її опрацювання Укрзалізницею, і тоді десь у першому півріччі наступного року ми зможемо запустити цей проект, якщо він буде економічно обгрунтований”, – заявив урядовець.

Омелян зауважив, що, на його думку, проект є економічно обгрунтований. “Він має не тільки бізнес-складову, абсолютно ефективну для Укрзалізниці, але й соціально-економічну для держави: це мільйони українців, які щороку їздять українськими потягами, які є конструкціями 50-х років, де часто вікна чи двері відстутні”, – наголосив міністр.

Володимир Омелян анонсував придбання німецьких списаних вагонів для приміського сполучення. Пізніше він заявив, що вживаний німецький рухомий склад для ПАТ “Українська залізниця” вдасться отримати безоплатно.

У жовтні стало відомо, що німецький Deutsche Bahn готовий розглянути можливість передачі Україні за залишковою вартістю 100 ненових регіональних дизель-поїздів з кондиціонерами і вакуумними туалетами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування