Клієнти ПриватБанку зможуть купувати будь-які товари на Prom.ua з розстрочкою


Клієнти ПриватБанку зможуть купувати будь-які товари на Prom.ua з розстрочкою

Клієнти ПриватБанку зможуть купувати з розстрочкою будь-які товари на Prom.ua, оплачуючи просто на сайті лише частину покупки. Найбільший український маркетплейс і ПриватБанк запустили технологію онлайн-кредитування, що дає можливість усім інтернет-підприємцям маркетплейсу продавати товари в кредит, а покупцям – оформляти розстрочку просто на сайті продавця.

«Ми запускаємо зручний сервіс онлайн-кредитування, для якого не потрібні кредитні експерти та додаткові дзвінки. Він дозволяє українцям навіть уночі купувати товари в кредит, – коментує Євген Васильцов, керівник Напрямку з роботи з торговельними підприємствами ПриватБанку. – Ліміт за сервісом «Оплата частинами» розраховано персонально для кожного клієнта банку».

Усі продавці маркетплейсу зможуть легко підключити сервіс онлайн-кредитування в особистому кабінеті компанії на порталі Prom.ua, обравши додаток «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка». Потім усе просто: щоб оформити покупку на Prom.ua у розстрочку, покупець обирає товар на сайті продавця та зазначає реквізити своєї пластикової картки. Після цього залишається підтвердити операцію за допомогою пароля, що приходить на мобільний телефон клієнта, і отримати підтвердження банку про можливість видачі кредиту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
В Контексті Finance.ua
Опитування