Позов Коломойського проти forensic audit свідчить про страх і слабкість, - Рожкова


Позов Коломойського проти forensic audit свідчить про страх і слабкість, - Рожкова

Заступник глави Національного банку Катерина Рожкова вважає, що позов колишнього власника націоналізованого Приватбанку Ігоря Коломойського проти forensic audit в банку свідчить про страх і слабкість.

Про це вона повідомила в ході прес-конференції.

“Щодо цього окремого позову, моя особиста думка, це прояв слабкості і страху, що результати співпраці з Kroll і AlixPartners будуть дуже неприємні для колишніх акціонерів”, – сказала заступник глави НБУ.

Рожкова додала, що проти НБУ та Приватбанку подано загалом понад 400 позовів до різних судів.

“Сьогодні ми маємо понад 400 позовів проти НБУ, Приватбанку та Мінфіну. Всі ці позови, так чи інакше, пов’язані з процесом націоналізації. Така велика кількість позовів свідчить про відверте небажання реструктуризувати і погашати борги колишніми власниками Приватбанку, незважаючи на обіцянки і листи, які прямували як в НБУ, так і прем’єр-міністру”, – підкреслила вона.

Рожкова вважає, що така кількість позовів подається для того, щоб дестабілізувати роботу НБУ, Приватбанку та Мінфіну, які працюють в напрямку повернення боргів.

Національний банк констатує, що forensic audit в Приватбанку затягується через великий обсяг інформації.

Forensic audit проводиться для запобігання проблемам, пов’язаним з посяганням на майно компанії і його неналежним використанням, а також для збору доказів за тими фактами, що вже є.

Національний банк найняв детективне агентство Kroll і консалтера AlixPartners для проведення forensic audit в Приватбанку, який визначить масштаб можливих зловживань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк ДФ
В Контексті Finance.ua
Опитування