Реклама "Кредобанку" отримала відзнаки Effie Awards Ukraine 2017


Реклама "Кредобанку" отримала відзнаки Effie Awards Ukraine 2017

Рекламна відеокампанія «Кредобанку» «Раціональні кредити на емоційні потреби» здобула дві відзнаки найбільшої української нагороди у сфері маркетингових комунікацій Effie Awards – єдину бронзу в номінації «Банківські, фінансові та страхові послуги», а також нагороду фіналіста в номінації «Кампанії з короткостроковим ефектом». Окрім того, маркетингова команда банку була визнана другою в рейтингу найефективніших маркетингових команд України.

Effie – це золотий стандарт ефективності реклами, найвищий рівень визнання маркетингових команд та рекламних агентств. Премія Effie Award заснована у Нью-Йорку Асоціацією маркетологів Америки у 1968 році. Вона покликана підтримувати та сприяти підвищенню ролі реклами, ефективному і результативному використанню маркетингових ресурсів. Престиж бути відзначеним найвищою нагородою за найуспішніші рекламні кампанії поширився в усьому світі. У 2017 році на конкурс Effie в Україні було подано більш як 300 найуспішніших рекламно-комунікаційних проектів, з-поміж яких команда зі 130 експертів – провідних фахівців з маркетингу компаній, топ-менеджерів комунікаційних агентств, медіа-експертів, дослідників та консультантів – обрала лише третину.

«Ми раді повідомити, що за підсумками 2017 року рекламна кампанія банківського продукту «Кредобанку» «Раціональні кредити на емоційні потреби», подолавши фінал, отримала коштовну та єдину у фінансовому секторі «бронзу». Це перша престижна відзнака нагородою такого високого рівня за досягнення «Кредобанку» у партнерській співпраці із комунікаційним агентством Adsapience. Пишаємось і тим, що наша команда маркетингу Kredobank стала другою в рейтингу найефективніших маркетингових команд України – це гідне визнання ефективності та результативності нашої роботи», – говорить директор департаменту маркетингу ПАТ «Кредобанк» Ярина Зозуля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua