Китай імпортуватиме 43% споживаного газу до 2050 р


Китай імпортуватиме 43% споживаного газу до 2050 р

Попит на природний газ в Китаї продовжить збільшуватися до 2040 року і буде перевищувати внутрішнє виробництво на 43%, повідомляється в звіті Міжнародного енергетичного агентства (МЕА).

“Щорічний видобуток газу в Китаї зросте більш ніж удвічі і досягне 340 млрд кубометрів в 2040 році, при цьому основний внесок припаде на сланцевий газ, але споживання, як очікується, буде зростати ще швидше і досягне 600 млрд кубометрів”, – говориться в доповіді, презентація якої пройшла в місті Куньмін.

До 2040 року на частку Китаю припадає близько чверті світової торгівлі природним газом, прогнозує МЕА.

Зростання використання газу є результатом дій уряду країни щодо відмови від вугілля, відзначає агентство “Сіньхуа”.

МЕА очікує, що до 2040 року частка газу в енергетиці КНР подвоїться і досягне 12%, тоді як вугілля – скоротиться до 45%.

У січні-серпні обсяг споживання природного газу в країні склав 150 млрд кубометрів, з якого 37,9% припадає на імпорт, свідчать дані Національної комісії з розвитку і реформ. При цьому видобуток зріс на 10,8% відносно аналогічного періоду минулого року, а споживання збільшилося на 17,8%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua