"Кредобанк" пропонує новий депозит "Прибутковий" з підвищеною відсотковою ставкою


"Кредобанк" пропонує новий депозит "Прибутковий" з підвищеною відсотковою ставкою

З 11 грудня “Кредобанк” пропонує для своїх клієнтів новий строковий вклад “Прибутковий” зі ставкою від 13% до 14,5% річних у гривні залежно від терміну розміщення коштів.

Вклад “Прибутковий” можна розмістити як на відділенні, так і за допомогою системи інтернет-банкінгу “КредоДайрект”, не витрачаючи час на візит до відділення. Зокрема, при розміщенні коштів в гривні на депозит через систему “КредоДайрект” терміном на 3 місяці ставка буде складати 13% річних, на 6 або 12 місяців – 14,5%. Додатково Клієнти можуть отримати бонус до базової ставки при обслуговуванні на одному з тарифних пакетів SMART або VIP. Зокрема, цей бонус до вкладу у гривні становитиме для пакету SMART +0,5%, для пакету VIP +1,0%. Для зручності клієнтів вклад передбачає можливість вибору періодичності виплати процентів: щомісячно або в кінці терміну. Також вклад “Прибутковий” передбачає розміщення коштів у доларах США та в євро.

“Нова пропозиція депозитів від “Кредобанку” дозволяє клієнтам отримати не тільки підвищений дохід від розміщення вкладу, а й приємні додаткові бонуси за користування дистанційними каналами або ж за обслуговування на тарифних пакетах для карткових клієнтів. Нові депозити також розширюють вибір для клієнтів та пропонує їм більший вибір в управлінні власними коштами”, – говорить директор департаменту роздрібних клієнтів ПАТ “Кредобанк” Орися Юзвишин.

До всіх вкладів банку оформляється безкоштовна платіжна картка, з якої можна безкоштовно отримати суму вкладу та нарахованих процентів у будь-якому банкоматі на території України. Депозит “Прибутковий” не передбачає дострокового розірвання та поповнення. Детальніше з умовами депозиту можна ознайомитись тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кредобанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua