Враховуючи побажання клієнтів, Альфа-Банк Україна зробив можливим онлайн-відкриття депозиту з поточного рахунку


Враховуючи побажання клієнтів, Альфа-Банк Україна зробив можливим онлайн-відкриття депозиту з поточного рахунку

Тепер Альфа-Банк Україна дозволяє відкривати депозити з поточних рахунків через інтернет-сервіс My Alfa-Bank. Раніше відкриття депозитів було доступно тільки з карткових рахунків.

“Ми взяли собі за правило розробляти інтернет-сервіс My Alfa-Bank, виходячи з побажань наших клієнтів. Ми регулярно моніторимо їхні відгуки в соціальних мережах і на різних форумах. Прохання про відкриття депозиту з поточних рахунків надійшло з одного великого форуму, присвяченого фінансам. Почувши наших клієнтів, ми зробили таке відкриття доступним для всіх. Частка депозитів, які відкривалися у нас з поточних рахунків в офлайні, становила трохи менше 15%,” – коментує Ольга Папанова, директор з розвитку електронних каналів Альфа-Банку Україна.

Кожний клієнт може вибрати будь-який з депозитів банку і, не витрачаючи час на відвідування відділення, відкрити депозитний вклад з вигідною ставкою як з карткового, так і поточного рахунку, через інтернет-сервіс My Alfa-Bank.

Альфа-Банк Україна, як і раніше, активно розвиває свої електронні канали, щоб надавати кращі рішення для клієнтів на банківському ринку України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування