Рада забрала дотації у аграріїв


Рада забрала дотації у аграріїв

Верховна Рада скасувала систему дотацій виробникам сільгосптоварів, яка діяла в 2017 році.

Відповідні зміни до державного бюджету на 2018 рік були прийняті 7 грудня.

При цьому, загальна сума держпідтримки АПК у 2018 році складе 7,3 млрд грн проти 6,3 у 2017 році, відзначає Інтерфакс-Україна.

У бюджеті 2018 року передбачено виділення аграріям дотацій в розмірі 4 млрд грн на підтримку тваринництва, виробництва молока, садівництва, виноградарства, овочівництва та ін. Птахівницькі компанії отримають 2 млрд грн з цієї суми.

Також у 2017 році передбачено кошти на програму компенсації кредитних ставок аграріям у сумі 300 млн грн, на кредити фермерам – 65 млн грн, на підтримку тваринництва – 170 млн грн, на розвиток хмелярства, закладення нових садів, виноградників, ягідників – 75 млн грн, здешевлення сільгосптехніки – 550 млн грн, на інші програми – 287,8 млн грн.

На підтримку тваринництва виділять 4 млрд грн, на програму 20%-ї компенсації аграріям вартості української сільгосптехніки – 945 млн грн, на підтримку фермерських господарств – 1 млрд грн.

З держбюджету також виділять 300 млн грн на підтримку розвитку хмелярства, закладення нових садів, виноградників, ягідників і догляд за ними.

На програму здешевлення кредитів передбачено 66 млн грн, на витрати Аграрного фонду із зберігання, перевезення, переробки та експортом продукції інтервенційного фонду виділять 52 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Аграрний ринок
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
В Контексті Finance.ua
Опитування