Україна і Литва підписали угоду про облік трудового стажу громадян за радянських часів при нарахуванні пенсій


Україна і Литва підписали угоду про облік трудового стажу громадян за радянських часів при нарахуванні пенсій

В ході візиту президента України Петра Порошенка до Литви відбулося підписання угоди про внесення змін та доповнень до договору між Україною та Литвою про соціальне забезпечення.

Як повідомляє прес-служба глави Української держави в п’ятницю, угодою передбачена процедура врегулювання питання встановлення права на пенсію, зарахування і виплати пенсій громадянам України та Литви, що обумовлено накопиченням трудового (страхового) стажу в період роботи до 1 червня 1991 року на території колишнього СРСР, а також відповідні механізми обчислення таких пенсій.

Даний документ сприятиме приведенню у відповідність до сучасних реалій положень договору, укладеного 23 квітня 2001 року. Метою підписання угоди є додаткове врегулювання питання встановлення права на пенсію, зарахування і виплати пенсій, обумовлених накопиченням трудового стажу в період роботи до 1 червня 1991 року на території колишнього СРСР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування