Газопровід в обхід України: "Газпром" заявив, що підписав контракти для будівництва "Північного потоку-2"


Газопровід в обхід України: "Газпром" заявив, що підписав контракти для будівництва "Північного потоку-2"

Російський газовий монополіст «Газпром» заявив, що контракти на всі матеріали, обладнання та послуги, необхідні для будівництва газопроводу “Північний потік – 2”, підписані. Про це йдеться в повідомленні компанії, передає ТАСС.

“Підготовка до початку будівництва газопроводу йде повним ходом. На даний момент підписані контракти на всі основні матеріали, обладнання та послуги, необхідні для виконання будівельних робіт”, – наголошується в повідомленні.

У компанії відзначили, що в даний час йде оформлення дозвільних документів. В державні органи Німеччини, Данії, Фінляндії і Швеції представлені результати національних звітів про оцінку впливу проекту на навколишнє середовище.

У цих країнах також подані заявки для отримання дозволів на будівництво відповідних ділянок газопроводу. Члени правління “Газпрому” висловили впевненість у тому, що проект “Північний потік – 2” буде реалізований в строк, і газопровід буде введений в експлуатацію до кінця 2019 року.

Довідка Finance.ua:

  • Проект “Північний потік – 2” (Nord Stream 2) передбачає будівництво двох ниток газопроводів від узбережжя Росії через Балтійське море до Німеччини.
  • Загальна пропускна здатність запланована в 55 млрд кубометрів на рік.
  • Планується, що трубопровід запрацює в 2019 році.
  • Раніше республіканська більшість палати представників конгресу США пригальмувала голосування щодо санкцій проти Росії, схвалених Сенатом. Окремим пунктом у документі прописано намір США “протидіяти будівництву газопроводу “Північний потік – 2”.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування