Новорічна акція: мешканка Полтави виграла золотий злиток


Новорічна акція: мешканка Полтави виграла золотий злиток

ПАТМЕГАБАНК” підвів проміжні підсумки акції по депозитах для клієнтів-фізичних осіб, які розмістили депозит в період з 6 листопада по 22 грудня.

Серед клієнтів банку 7 грудня був розіграний 5-грамовий злиток золота і методом випадкового голосування визначено першого переможця. В результаті проміжного проведення підсумків акції клієнт банку, мешканка міста Полтави, 1950 року народження, стала щасливим володарем золотого злитка. Наступного тижня співробітники відділення банку в Полтаві вручать приз переможцю.

В акції беруть участь вклади “Строковий з правом поповнення” та “Строковий без права поповнення” з періодом розміщення від 3 до 12 місяців в національній або іноземній валютах. Сума депозиту, необхідна для участі в акції, – від 5 000 гривень, або від 500 доларів, або від 500 євро.

Зважаючи на популярність новорічної акції по депозитах у клієнтів, “МЕГАБАНК” продовжив її до 22 грудня. Серед учасників акції буде розіграно головний приз – незабутня туристична поїздка на двох до Праги (Чехія) на період з 27 грудня по 1 січня. Клієнти, які її виграють, зможуть зупиниться в готелі Ariston & Ariston Patio Hotel і зустріти Новий Рік в одній з найкрасивіших столиць Європи. Крім подорожі до Чехії серед клієнтів банку будуть також розіграні інші цінні призи, зокрема 5-грамові золоті злитки.

Перелік депозитів “МЕГАБАНКУ” та умови розміщення можна подивитись тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Мегабанк
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування