Долар США дорожчає в п'ятницю в очікуванні даних з ринку праці


Долар США дорожчає в п'ятницю в очікуванні даних з ринку праці

Курс долара США зростає в п’ятницю, причому щодо євро він піднімався в ході торгів до максимальної позначки більш ніж за два тижні до $1,1732, повідомляє Dow Jones.

Аналітики Mitsubishi UFJ Financial Group Inc. (MUFG) вважають, що це обумовлено радше силою американської нацвалюти, оскільки у неї “є стимул для зростання в очікуванні сьогоднішньої публікації даних щодо ринку праці США”.

Аналітики в середньому прогнозують, що кількість робочих місць в економіці США збільшилася в листопаді на 200 тис., безробіття залишилося на рівні 4,1%, а зростання середньої погодинної оплати праці прискорилося до 0,3%.

“Істотне відновлення темпів зростання заробітної плати, ймовірно, буде достатнім для того, щоб побачити збереження позитивної динаміки долара і на наступному тижні”, – відзначають експерти MUFG.

Євро торгується вдень в районі $1,1740 проти $1,1773 на закриття попередньої сесії.

Вартість єдиної європейської валюти перебуває зараз близько 133,23 єни в порівнянні з 133,13 єни днем раніше. Курс долара становить 113,50 єни проти 113,09 єни в четвер.

Індекс ICE U. S. Dollar, що показує вартість долара США щодо шести основних світових валют, піднявся на 0,27%. Індикатор WSJ Dollar, що відслідковує динаміку курсу долара відносно 16 основних світових валют, підвищився на 0,20%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування