Українці зможуть їздити до Єгипту за електронними візами


Українці зможуть їздити до Єгипту за електронними візами

З 3 грудня Єгипет запустив систему видачі електронних віз для в’їзду в країну. Про це повідомляє департамент консульської служби Міністерства закордонних справ у Facebook.

“Українці будуть в’їжджати в Єгипет на підставі електронної візи e-Visa. За інформацією Єгипетської сторони, з 3 грудня 2017 розпочата робота системи видачі електронних віз для в’їзду до Єгипту як альтернативи візами, які також можуть бути придбані у пунктах пропуску через державний кордон Єгипту”, – сказано в ньому.

З метою оформлення візи громадяни України, які планують поїздку до Єгипту з туристичною чи діловою метою, а також з метою транзиту по території країни, можуть подати онлайн заяву на офіційному сайті www.egyptvisa.com протягом 90 днів до запланованої дати в’їзду.

Для оформлення електронної візи заявник повинен мати закордонний паспорт, дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну, електронну копію паспорта для завантаження при поданні заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і терміни планованої поїздки, зворотні квитки і платіжну банківську картку.
Після заповнення необхідних форм і онлайн оплати консульського збору (25 доларів) заявник отримує копію електронної візи по електронній пошті.

Документ необхідно роздрукувати і після прибуття пред’явити представникам прикордонного контролю Єгипту.

Для оформлення електронної візи дітям, які мають окремий паспорт, подаються окремі декларації.
Оформлювати e-Visa рекомендується не менше, ніж за 7 днів до запланованої подорожі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування