В Україні з початку року провели понад 42 тисячі обшуків, - Князєв


В Україні з початку року провели понад 42 тисячі обшуків, - Князєв

В Україні з початку року співробітники Національної поліції провели більш ніж 42 тис. обшуків. Про це заявив голова Національної поліції України Сергій Князєв, передає прес-служба МВС.

“З початку року ми провели понад 42 тисячі обшуків. Підкреслюю, відтепер дії та обставини проведення обшуку, не зафіксовані на відео, не можуть бути внесені в протокол обшуку і використані як докази”, – повідомив Князєв.

Він зазначив, що відтепер посилена кримінальна відповідальність за незаконне розголошення даних досудового слідства. Нагадаємо, в середині листопада міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що в Україні щогодини прокуратура проводить 10-15 обшуків за фактом корупції. Петренко вважає, що українські правоохоронна і судова системи найбільш репресивні в Європі, оскільки 98% всіх вироків – обвинувальні.

“Щодня, поки ми тут сидимо в студії, щогодинно проходять 10-15 обшуків. При тому, що у нас 98% вироків – обвинувальні, при тому, що у нас судді фактично стають філіями правоохоронців”, – додав Петренко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МВС України
В Контексті Finance.ua
Опитування