У Нацкомісії розповіли про перспективи розвитку фондового ринку в Україні


У Нацкомісії розповіли про перспективи розвитку фондового ринку в Україні

Україна за рахунок виробництва і торгівлі енергоносіями та продукцією аграрно-промислового комплексу за п’ять років може створити ринок ф’ючерсних контрактів, обсяг якого перевищить 40 мільярдів доларів.

Про це під час конференції про розвиток товарного біржового ринку заявив голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв.

“Ми говоримо, що за п’ять років Україна може створити ф’ючерсний ринок номінальним розміром 40-50 мільярдів доларів”, – сказав він.

За словами Хромаєва, основними товарами, які будуть торгуватися за ф’ючерсними контрактами, стануть енергоносії та аграрна продукція.

“У нас потужні сегменти економіки – це агроринок. Ф’ючерсний ринок у цій сфері може досягти розміру від 10 до 20 мільярдів доларів… Для енергетиків обсяг ф’ючерсного ринку можна порівняти з фактичною продукцією, яка виробляється, – це близько 20 мільярдів доларів”, – додав голова Нацкомісії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування