До 2022 розумні міста допоможуть знизити витрати на $5 трлн.


До 2022 розумні міста допоможуть знизити витрати на $5 трлн.

Впровадження інтернету речей та інших розумних технологій стане поворотним пунктом для майбутнього успіху розумних міст, переконані аналітики компанії ABI Research, але тільки якщо влада, бізнес і громадяни будуть працювати спільно.

В результаті урбанізації зростання концентрації населення та бізнесу у великих містах призведе до того, що технології розумних міст і IoT, поряд з шеринговою економікою, стануть ключовими факторами в оптимізації використання існуючих активів, максимізації продуктивності і, в кінцевому рахунку, створення більш придатного для життя середовища. Автоматизація, штучний інтелект, сенсори, дата-шерінг і аналітика допоможуть містам знизити витрати, говориться в доповіді, про яку пише Information Age.

«Розумні міста, побудовані на технології інтернету речей, дозволяють жителям наново придумати собі те, як вони будуть працювати, жити і розважатися», — говорить Рахім Бхатія, генеральний менеджер компанії API.

Автори дослідження розрахували абсолютний потенціал економії типового розумного міста недалекого майбутнього з населенням 10 млн. У кожному такому місті:

- Влада зможе заощадити $4,95 млрд щорічно, в основному на вуличному освітленні і розумних будинках. Розумні ліхтарі дозволять скоротити витрати на ремонт і техобслуговування на 30%.

- Для бізнесу відкриється можливість заощадити $14 млрд на більш енергоефективних вантажоперевезеннях (за допомогою дронів, роботів або безпілотних вантажівок) і розумних фабрик.

- Самі громадяни зможуть заощадити до $26,69 млрд на рік на комунальних послугах завдяки інтелектуальним лічильникам і мікроенергомережам, а також завдяки гібридній освіті (звичайній та онлайн).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування