Ініціатива щодо продовження мораторію на продаж землі – це політичні ігри - Мінагропрод


Ініціатива щодо продовження мораторію на продаж землі – це політичні ігри - Мінагропрод

Мораторій на продаж сільгоспземлі навіть після закінчення дії 1 січня 2018 року буде автоматично продовжений до ухвалення закону про земельний ринок, повідомив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк.

“Позиція міністерства полягає в тому, що немає необхідності в окремий спосіб продовжувати мораторій. Він діє автоматично, поки не буде розроблений закон про ринок землі. Всі ці закони про продовження мораторію – це політичні ігри”, – сказав він на прес-конференції в середу в Києві.

За його словами, уряд має намір внести на розгляд парламенту закон про ринок землі тоді, коли документ буде мати підтримку серед депутатів.

“Уряд внесе законопроект (про ринок землі – Ред.), коли буде бачити, що він буде підтриманий у парламенті. Я дуже сподіваюся, що це буде в наступному році”, – сказав М. Мартинюк.

Як повідомлялося, кілька політичних сил у парламенті виступили за продовження мораторію на продаж землі.

5 грудня парламентський Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин рекомендував Верховній Раді прийняти законопроект №7350 про продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до 2019 року.

Верховна Рада наприкінці жовтня 2016 року продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, запроваджений у 2002 році, до 2018 року. Парламент також доручив своїм комітетам і профільному міністерству протягом півроку напрацювати необхідні законопроекти.

Уряд планував зареєструвати проект закону про обіг сільгоспземлі восени цього року. До цього часу цей законопроект ще не подано до парламенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування